Встановлення сучасних систем захисту та охорони


ВІДЕОНАГЛЯД І СИГНАЛІЗАЦІЯ

Cистеми відеонагляду та сигналізації львів

Відеонагляд і сигналізація – завдяки інтегрованому поєднанню цих двох систем вдається досягти значно вищого рівня безпеки, ніж при використанні систем окремо. Системи відеонагляду застосовуються повсюди – вони здійснюють безперервний запис, фіксують усе, що відбувається у їх полі зору. Охоронна сигналізація – система, розрахована на попередження несанкціонованого доступу на певний об'єкт або територію.

Новітні технології допомагають використовувати системи відеонагляду як інтелектуальні інструменти для виявлення тривожних ситуацій та аналізу подій, у яких беруть участь люди, конкретні об'єкти, транспортні засоби. Завдяки інтеграції з системою охоронної сигналізації сучасні системи відеонагляду здатні забезпечити максимально надійний ефективний контроль за об'єктом, що охороняється.

Інтегровані системи безпеки мають значні переваги - у випадку тривоги автоматично розпочинається синхронний аудіо та відеозапис подій, що відбуваються, надсилається тривожний сигнал на мобільний телефон власника майна або охоронника і повідомлення про тривогу на електронну пошту. Таким чином, зберігається кожна дорогоцінна секунда для вчасного реагування на небезпечні події.

Оскільки за допомогою збереженої інформації є можливість легко визначити причину виклику, інтегровані системи безпеки дозволяють позбутися проблем помилкових викликів. Комплексний підхід дозволяє аналізувати відеопотоки у реальному часі, робити запис, тегування та передачу відеоповідомлень, здійснювати оперативний пошук записів в архівах за певними параметрами.

Крім того, відеонагляд у поєднанні з охороною надає можливість не тільки попередити розкрадання цінностей на об'єктах, а й вчасно помітити підготовку зловмисних дій, терористичних або хуліганських актів. Інтеграція систем дозволить не тільки зафіксувати дату, час, місце порушення, а й доповнить картину подробицями, навіть стосовно особи зловмисника.

Поєднання охорони із системами відеоаналітики надає можливість в автоматичному режимі без участі людини формувати та збирати дані про певні інциденти, пов'язані з безпекою – виявлення та класифікація підозрілих, прогнозування ситуації у випадку зникнення з поля зору певного об'єкту, різноманітні порушення технологічного циклу. Сучасні модулі відеоаналітики здатні розпізнавати не тільки реєстраційні номери автомобілів, а й обличчя. Завдяки використанню 3D-моделювання для систем не є перешкодою грим, окуляри, зміна зачіски або поворот голови об'єкту.